Bordrolama Hizmeti

Personel Özlük İşleri ve Bordrolama Hizmeti

Bordrolama ihtiyaçlarınızı değerlendirip kurumunuza en uygun ve risksiz çözümü tespit ettikten sonra, kurumunuza özel geliştireceğimiz yapıyla size en yararlı olacak sistemi kuruyoruz. Kurum çalışanlarınızın özlük yönetim işlemlerinden tüm çalışma süreleri boyunca gerekli olan yasal süreçlerin işletilmesini gizlilik içerisinde takip ediyoruz. Bordrolama hizmeti kapsamında;

Dijital çözümlerimiz ile veri tekrarını ve muhtemel insan hatalarını azaltmanıza yardımcı oluyoruz. İnsan kaynakları operasyonlarının basit, verimli ve üretken hale dönüşmesine katkı sağlıyoruz.

Güçlü teknolojik altyapıya sahip dijital insan kaynakları çözümümüzün sağladığı gerçek zamanlı bilgilerle, insan kaynakları profesyonelleri raporlar oluşturmak için doğru verileri toplayabilir ve izleyebilir. Böylelikle kurumunuzdaki ve iş gücünüzdeki değişiklikler konusunda kapsamlı bir anlayış kazanmanızı kolaylaştırır.

NGS İnsan Kaynakları rehberliğinde bordrolama süreciyle ilgili konularda enerjinizi ve zamanınızı daha önemli alanlara yoğunlaştırmanızı sağlıyor, operasyonel maliyetlerinizi azaltarak kurumunuzun vergi yükümlülükleri ve iş kanununa uygun faaliyet yürütme sürecine pratik çözümler sunuyoruz.

Geçici İş İlişkisinin İşveren Açısından Avantajları Nelerdir?

Geçici iş ilişkisi sayesinde ; dönemlik veya sezonluk olarak ortaya çıkan iş gücü ihtiyacının daha önce hazırlanmış olan yıllık bütçe planınızın dışına çok fazla çıkmadan ve tam zamanlı istihdam sağlamak zorunda kalmadan ekonomik, güvenli ve hızlı bir şekilde planlıyoruz.

İnsan Kaynakları Hizmetleri

Yapay zeka destekli yazılımlarımız ile hızlı işe alım, raporlama, bordrolama ve danışmanlık hizmetleri

İşe Yerleştirme
İşe Yerleştirme

İşe Yerleştirme

Tarım Hizmetleri

Tarım Hizmetleri

Tarım Hizmetleri

Geçici İş

Geçici İş

İlişkisi Çözümleri

Geçici İş İlişkisi Çözümleri

Otel ve Turizm

Otel ve Turizm

Hizmetleri

Otel ve Turizm Hizmetleri

Teklif ya da Bilgi Al